Shore jigging set

More
6 years 2 weeks ago #12494 by AnalPheasant
Replied by AnalPheasant on topic Shore jigging set
Nema do Van Staala. To je cudo od role. Ludo sam zaljubljen u njih i mislim da ce mi to biti i prva visoko-budžetna makinja :D

Mladen Miletić wrote: Sve ovisi o tome kako radiš. Ako varalicu animiraš sa štapom rola će duže trajat. Ako varalicu animiraš rusko tehnikom (rolom) onda trebaš tenk Van Staal role

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG

Please Log in to join the conversation.

More
6 years 2 weeks ago #12495 by zoki1
Replied by zoki1 on topic Shore jigging set
Vrtio,imao u ruci,jebena je,aliiiiiiiiiiiii,tolke novce nedam, :lol: :lol: :lol:

More
6 years 2 weeks ago - 6 years 2 weeks ago #12496 by zoki1

Mladen Miletić wrote: Da moja žena zna koliko sam love ulupao u ribolovnu opremu ja bih bio ne sretno razveden nego sretno kremiran :lol:

,
A gle,ja sam se 7-8 god intenzivno bavio šaranolovom,na pribor sam zdaval jedan mali auto,na prihranu,mamce razne dozvole(što godišnje što dnevne),hranu za sebe(jer moji ribolovi su bili po 3-5 dana,pa moraš jest) još pol malog auta tak da...Sretan sam da sam još živ,ali moja gospođa još to sve trpi,do kad bidemo vidjeli,ak se ne logam na forum više od 3 dana,svašt se može očekivati :lol: :lol: :lol:
Last edit: 6 years 2 weeks ago by zoki1.

More
6 years 2 weeks ago #12497 by zoki1

AnalPheasant wrote: Drzi se Daiwe i Shimana osim ako te Hart ne sponzorira :P Daiwu Oceano nemoj!! Najbolja rola za nekih 130€ ti je BG SW. Imas je na NordFishingu za 115€ na popustu. Postarina 15€. Ako budes narucivao javi na forum pa mozda netko uzme zajedno sa tobom i podijelite postarinu i imas rolu koja je i vise nego odlicna za novce.

Dali je ima u hrvatskoj za kupit?

More
6 years 2 weeks ago #12498 by AnalPheasant
Replied by AnalPheasant on topic Shore jigging set
Imaju ih u Kapitalacu i RibolovniPribor.hr ali cijena je nesto preko 900kn

zoki1 wrote:

AnalPheasant wrote: Drzi se Daiwe i Shimana osim ako te Hart ne sponzorira :P Daiwu Oceano nemoj!! Najbolja rola za nekih 130€ ti je BG SW. Imas je na NordFishingu za 115€ na popustu. Postarina 15€. Ako budes narucivao javi na forum pa mozda netko uzme zajedno sa tobom i podijelite postarinu i imas rolu koja je i vise nego odlicna za novce.

Dali je ima u hrvatskoj za kupit?

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG

More
6 years 2 weeks ago #12499 by zoki1
Tnx ;)

Time to create page: 0.343 seconds