Shore jigging set

More
1 year 2 months ago - 1 year 2 months ago #29795 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:Shore jigging set
Demi trebala bi mi jedna informacija za kolegu. Saragosa 6000, koju upredenicu imaš i koliko ti je stalo metara na nju. Ja se nemogu sjetiti koliko je meni bilo stalo kad sam je bio uzeo.

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk
Last edit: 1 year 2 months ago by marko87.

Please Log in to join the conversation.

More
1 year 2 months ago #29798 by hl_demi
Replied by hl_demi on topic Re:Shore jigging set
Evo me, Imam ti krkanski J-braid kojeg sam uzo jer nimsa imo love vise nakon saragose :D
Uglavnom velicina je 0,28mm dakle PE4 multicolor. 300 metara. To sam uzo jer sam htio svih 300m namotat na rolu i da mi savrseno sjedne. Ali zeznuo sam se jer je Jbraid nesto deblji od tvornicke deklaracije pa sam namoto nekih 270 metara samo.

Promjenio bi je do sada ali mi je savrseno sluzila. Nikad ni jedan cvor ni nista. Savjetovao bi frendu definitivno PE 3.5 ili 3... ako ne fura multicolor onda daiwa tournament osobni favorit.

More
1 year 2 months ago #29799 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:Shore jigging set
Odlično, hvala ti puno. Baš daiwu tournamet i ima debljine 0.26 i bitno mu da stane svih 300m. Hvala ti još jednom 👍

More
1 year 2 months ago #29800 by hl_demi
Replied by hl_demi on topic Re:Shore jigging set

marko87 wrote: Odlično, hvala ti puno. Baš daiwu tournamet i ima debljine 0.26 i bitno mu da stane svih 300m. Hvala ti još jednom 👍

to ce stat fenomenalno. Mozda bude malo trebao podloge stavit pa nek prenamota ako mu ne izadje plitko ali mislim da nece biti potrebe.
Uzivajte.

Time to create page: 0.321 seconds