Shore jigging set

More
6 years 2 weeks ago #12509 by zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Re:Shore jigging set

Everyday normal guy wrote: Stavi si ovakav. Ili jos bolje te velicine ali crni od eve. Vidim da si esteta a taj super paše na ci4+ ;)

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Divno. Uzet ću ga i za Stradica i za Crno Zlato.

Zamisli kombinaciju Blue Romance i BG - Plava Romansa i Crno Zlato. Vrh :lol:

Daj link za taj knob. Lako se montira?

Ovo je NS Black Hole? Imaju i jače modele za spinning / shore jigging?

Please Log in to join the conversation.

More
6 years 2 weeks ago #12510 by Everyday normal guy
Objavio sam u štapovima upravo o njemu. A sto se tice knoba....na daiwu ide samo tako a za shimano treba radit modifikacije. Prekomplicirano mi je sad ovdje to tipkati.

More
6 years 2 weeks ago #12514 by Ahab
Replied by Ahab on topic Shore jigging set
Nemoj ti meni prekomplicirano!

smoto

More
6 years 2 weeks ago #12522 by Everyday normal guy
Ne volim offtopic.

More
6 years 2 weeks ago #12525 by DaliborDu

More
6 years 2 weeks ago #12526 by zoki1
Replied by zoki1 on topic Shore jigging set

zeusfaber wrote: Slažem svoj prvi shore jigging set i svaka pomoć je dobrodošla. To bi bila neka light shore jigging / spinning kombinacija u rasponu od 20-60 ili 20-80g (ili nešto u tom rangu) s kojom bi pokrio dvije discipline. Koristio bi isključivo manje jigove do 60g i veće voblere do 20cm.

Rola: Zapeo sam sa novi Shimano Stradic Ci4 + C 4000 XG FB. Kao prvo, prekrasno izgleda, ima odlične ocjene, idealan kapacitet špule (260m/0,25mm), 11kg kočnicu i sve to stane u 230g!

Štap: Prvi izbor mi je nešto od Major Craft-a. Nešto kao Major Craft Crostage CRK-962MH 20-60g, a drugi izbor mi je bio novi Shimano Blue Romance Power Game 20-60g. Međutim ne sviđa mi se kako Plava Romansa izgleda. Nije mi jasno zašto Shimano ne unese malo elegancije u izradu štapova? Pa nije to ne znam kakva investicija? Nekome nije bitno, ruku na srce, meni jest. Kad vidim kako izgledaju štapovi od Xzoge, Black Hole-a, MC-a, a kako od Shimana dođe mi plakat. Da ne spominjem Zenaq, Palms i ostale ljepotane. I nije mi jasno gdje nađu ovaj glupi font??? Kad bi stavio ovaj prekrasni crveni Stradic s nekom multicolor upredenicom na ovaj sirovo plavi Blue Romance izgledao bi ko peder sa zastavom Tajlanda :lol:

Dakle, treba mi lijepi štap. Upomoć :cheer:

Blue Romance u akciji

Time to create page: 0.389 seconds