Re:Re:Re:Štapovi i role za shore jigging

More
2 years 10 months ago #24832 by marko87
Za sada sam još neodlučan ali za sad se nadam da će azores izdržati još mjesec ipo-dva jer zadnja dva ribolova imam neke zvukove koje prije nisam čuo.

A test sa BG 5000 čim prije mognem i ako bude prolazno onda je slammer 5500 isto u igri.

Danas sam umjesto u ribolovu dan proveo na kauču sa laganom temperaturom i 3 puta sam potrošio bateriju na mob gledajući recenzije po YT i tražeći šta uzeti ako me azores izda 😂

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
The following user(s) said Thank You: Ceco

Please Log in to join the conversation.

More
2 years 10 months ago #24833 by Ceco
Po meni za best buy ne treba gledati dalje od BG ili Slammer Ill.
Za neke finoće extra treba zgaziti dobro u 3x veći budžet gdje ti dolaze u obzir Daiwa i Shimano viša srednja i viša klasa.
Za te novce se već i kakva pasara nađe
😂
Ja sam sinoć skoro ubo Stella SWC model na eBayu. Nažalost zaspao sam i pobjegla mi je.
Bio sam spreman dati i više nego je na kraju ponuđeno 2500kn
Ove dvije bi prodao onda.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

More
2 years 10 months ago - 2 years 10 months ago #24834 by marko87
Hmm BG, toliko hvaljena ali se mene nije nešto dojmila na prvi susret kad je vidio. Da azores ne zeza nikad ga nebi mjenjao za BG.

A Slammer već druga priča. Iako sam onda sa tvojim štapom samo jedan put zabacio to je bila ljubav na prvi zabačaj😁 jedino me ljuti ta ogromna razlika u težini između 4500-5500.

A neki dan sam počeo razmišljati o malo skupljoj verziji zato što mi se sezona bliži a prva grupa koja mi dolazi ostavlja masan baksis😀. I tu je pao susret doduše ne uživo nego preko yt sa twin power i oduševila me. A tu je i sve manja zaintresiranost za odmet i vjerovatno ću rasprodati svu opremu što imam za taj vid ribolova i jedan štap sam već rezervirao za frenda.

Ali sve je još na priči tako da se nadam da se još tko javi sa manama i prednostima iz prve ruke. Uglavnom slammer je od jeftinije verzije jedini za sad u igri a kasnije nesto do 300-350eura ako ne uzemem slammera.

A za Stellu mogu reći samo 😍😍

Last edit: 2 years 10 months ago by marko87.

More
2 years 10 months ago #24835 by Ceco
Ako budeš išao na Twin Power idi na novu FD verziju. Razlika u cijeni sigurno nije velika a ovdje su ipak dosta poboljšali igračku.

More
2 years 10 months ago - 2 years 10 months ago #24836 by marko87
Vidjeti ću jer još nigdje nema cijene što ja uspijevam naći. Ako sam dobro shvatio tek u 3.mj izlazi u prodaju. A općenito me glava zaboli kad vidim silne oznake od shimana, ne snalazim se nikako u svemu tome.

Last edit: 2 years 10 months ago by marko87.

More
2 years 10 months ago - 2 years 10 months ago #24837 by Ceco
Obično su ti dvije oznake po veličini modela. Za brži prijenos i osnovni po okretaju ručice na mašini.

Last edit: 2 years 10 months ago by Ceco.

Time to create page: 0.401 seconds