Re:Re:Re:Štapovi i role za shore jigging

More
2 years 10 months ago - 2 years 10 months ago #24895 by Dizajn
Dupli post
Last edit: 2 years 10 months ago by Dizajn. Reason: Dupli post

Please Log in to join the conversation.

More
2 years 10 months ago #24896 by Dizajn
Ako mozes cekati 3. Mjesec, Barka u Splitu kad slavi rođendan daje 21% ili 23% (ne sjecam se tocno) popusta na sve pa ako dodas 400-450 kn mozes uzeti cijelu bg4500. (tada imaju bolje cijene nego bilo gdje u EU a mozes si rezervirsti robu par dana prije staviti u vrecicu i kupiti taj dan)
The following user(s) said Thank You: Ceco

More
2 years 10 months ago #24897 by Dizajn
I onda imaš i rezervno tijelo i dodatnu spulu koja jako dobro dodje kod cvora ili ako hoces u letu promjenuti debljinu upredenice.
The following user(s) said Thank You: Ceco

More
2 years 10 months ago #24914 by Secer92

marko87 wrote: B_ ako je i dalje u potrazi perfektna opcija mu je power knob uzeti. Nije skup a dodje sve u kompletu i nikada jednostavnije za namontirati. Ja bi ga sebi za spinfishera uzeo ali žao mi na zdravo razvaljivati ručku.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

marko87 kojeg spinfisher-a imas?
ja imam spinfisher 6 5500 i porucio sam power knob original od slammer-a 3 iste velicine i pase jedan na jedan... razmisli i o toj opciji

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

More
2 years 10 months ago #24916 by marko87
Imam spinfishera 4500, neki dan sam na yt našao video gdje kaže da odgovara pd slammera al sam gledao cijenu ručke od slammera i onda se malo ohladio. Gdje si je ti uzimao i koliko love te došla?

Inače spinfisher mi je sjeo odlično sa blue romance za malo teži spin i laganije jiggove ali me dosta umara baš iz razloga što je ručka prekratka. Ne znam kakva je kod tebe na većem modelu.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

More
2 years 10 months ago #24917 by Secer92
Drugar je porucio u Londonu, na nekom snizenju oko nove godine, izasla je nesto ispod 50e. jos nije stigla do mene, pa cim stigne podelicu slike... inace spinfisher-a sam upario sa xzoga black mamba 20-80gr 3,05m... rola malo teza stap lagan i jak tako da se bas uklopilo... sto se tice umaranja za sad nemam problem, a i sta je to za momka od 120kg 💪🤣😂

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Time to create page: 0.387 seconds