Re:Re:Re:Štapovi i role za shore jigging

More
2 years 7 months ago #25579 by Ceco
Daiwa BG i BR su provjerena kombinacija. BG 3500 će biti dovoljan za ovo što trebaš.
Imaš i MC Triple cross ili MC Crostage koji su jako dobri štapovi i lakši od BR.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Please Log in to join the conversation.

More
2 years 7 months ago #25580 by Lima
BR je več plačen a druga dva nema na stanju u našim dućanima a malo su i skuplji mada bi mi možda više odgovarali jer imam MC solparu 60/150 za light jigging sa multićem i štap je perverzija a košta samo 100e.Za rolu sam i ja mislio da bi 3500 bila dobra,da li netko ima 3500 i 4000 da kaže kakva je razlika i koju je bolje uzet jer su iste težine.Hvala na odg.

More
2 years 7 months ago #25581 by B_
Razlika ti je samo u velicini spule, tj vise upredenice stane na ovu 4000, a to nije nuzno dobro osim ako ti ne treba jako puno upredenice

More
2 years 7 months ago #25582 by Lima
Onda uzimam 3500.Hvala.

More
2 years 7 months ago #25583 by Ceco
B_ kako si zadovoljan sa 1DFR Shore Distance sad nakon mjesec dana?

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

More
2 years 7 months ago #25585 by BudjavaPastela
Ima li koji strucnjak da mi pomogne malo oko opreme za SJ. Novi sam u tome pa da malo prodemo zajedno opremu sto planiram kupiti. Pozicija sa koje bi se lovilo je cijela duzina konavoske obale. Prelistavajuci forum po 100 puta za sad sam se odlucio za:

Stap: Shimano blue romance AX powergame 274cm 40-80g
Masinica: Daiwa bg 5000.
Jig: Majorcraft jigpara 40g Zebra Glow

Trebala bi mi mala pomoc oko odabira debljine i marke Upredenice i predveza, i jos par jigova od 40-80g

Interesira me jos vase misljenje o balansu odabranog stapa i masinice.
Hvala svim dobrim dusama koji odvoje koju minuticu za novog Jiggera!

"Dajte čovjeku ribu i nahranit ćete ga za jedan dan; naučite ga kako da je lovi i prehranit ćete ga za cijeli život."

Time to create page: 0.381 seconds