Re:Re:Re:Štapovi i role za shore jigging

More
6 months 3 weeks ago #30454 by Robi75
Ako nekoga bude interesiralo ovo je webshop gdje najviše stvari uzimam jer imaju uvijek povoljne cijene i super brzu dostavu.. Ja doduše radim tu pa dobijem sve za dan ali vjerujem da bi brzo bilo i za Hrvatsku.. Ova Saragosa u usporedbi sa našim Webshopovima mi se čini povoljna

www.tackle-deals.eu/SHIMANO-Saragosa-SW-...zZQ4GmxoCpOUQAvD_BwE

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Please Log in to join the conversation.

More
6 months 2 weeks ago #30458 by Paragon
Evo stiglo malo prije nego sam očekivao hehe
Sad još popratne stvari upredenica jigovi polako pa cu i ja počet shoru prakticirat ...nadam se uspješno.

The following user(s) said Thank You: B_

More
6 months 2 weeks ago #30459 by ElectricBerry

Paragon wrote: Evo stiglo malo prije nego sam očekivao hehe
Sad još popratne stvari upredenica jigovi polako pa cu i ja počet shoru prakticirat ...nadam se uspješno.

Što ti se čini, paše li dobro na štap u veličini 6000?
Neće trebati 8000?
🙂

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk

More
6 months 2 weeks ago #30460 by Paragon
Meni se čini da bi baš dobro došla Saragosa 8000, ali nema veze zasad ćemo ovako pa ćemo dalje vidjeti šta i kako do Saragose 8000...ali prvo jigovi i upredenica da se malo naučim i ispraksiram.
Stavio sam staru Azores 6500 koja je teška 730g i BG 4000 koja je 405 g prema Saragosi koja je 455gr. Kao što rekoh šta je tu je idemo dalje hahah
The following user(s) said Thank You: B_

More
6 months 1 week ago #30461 by ElectricBerry

Paragon wrote: Meni se čini da bi baš dobro došla Saragosa 8000, ali nema veze zasad ćemo ovako pa ćemo dalje vidjeti šta i kako do Saragose 8000...ali prvo jigovi i upredenica da se malo naučim i ispraksiram.
Stavio sam staru Azores 6500 koja je teška 730g i BG 4000 koja je 405 g prema Saragosi koja je 455gr. Kao što rekoh šta je tu je idemo dalje hahah

👍

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk

More
6 months 1 week ago #30462 by marko87
Rekao sam ti ja, ista stvar kao i kod mene. Ali hajde ako ja uspijem sebi složiti kakav set do 100g na jesen dogovoriti ćemo se da mi prodaš tu 6000 😀

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk

Time to create page: 0.394 seconds