"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Savage Gear

Više...
marko87's Avatar 25 Lis 2021 14:30 #161 od marko87
Replied by marko87 on topic Savage Gear
Hmm sad si mi dao misliti jer nisam nigdje našao podatak dali ima žicu kroz cijelo tijelo.

Ali kako meni neda vrag mira i baš mi se svidjela i naručio sam par komada pa ćemo vidjeti🤣🤣

Najveći mi je problem što sve varalice ovoga tipa koje se meni svide budu 30+ eura pa mi se ne uzima tako što bez savjetovanja sa nekim tko je baratao ovakvim varalicama. Uzeo sam još neku Halco što došla u magura pa ću malo isprobati.

Hahaha hvala na moralnoj podršci ali vjeruj mi više me je strah tih tuna tako da bi radije kakvog gofa kapitalca 😊

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 29 Lis 2021 13:37 - 29 Lis 2021 13:40 #162 od marko87
Mack stick stigao i oduševljen sam kako bi izgleda. Nije žica kroz cijelo tijelo ali vjerujem da može izdržati velike napore jer stvarno izgelda masivno. Ovaj vikend napokon potegnuti skroz na jug pa ćemo vidjeti hoće biti šta sreće na konaovskim stijenama.

Zadnja izmjena: 29 Lis 2021 13:40 od marko87.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
Ozi's Avatar 29 Lis 2021 14:45 #163 od Ozi
Replied by Ozi on topic Savage Gear
Marko, stick izgleda bolje nego na slikama. Finiš je zbilja ok i ovaj sedefasti sloj kul izgleda. Ajde sretno dole za vikend. Slike, video odmah 'vamo, sve znaš. :lol:

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 29 Lis 2021 15:42 #164 od marko87
Daa uživo je još bolje, slika nemože dočarati ni upola. Nadam se da sam već ujutro na stijenama pa će valjda biti i materijala za slike i video😊

Molimo prijavite se

Hamag