Savage Gear

More
1 year 3 months ago #29621 by Ozi
Replied by Ozi on topic Re:Savage Gear
Marko, stick izgleda bolje nego na slikama. Finiš je zbilja ok i ovaj sedefasti sloj kul izgleda. Ajde sretno dole za vikend. Slike, video odmah 'vamo, sve znaš. :lol:

Please Log in to join the conversation.

More
1 year 3 months ago #29622 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:Savage Gear
Daa uživo je još bolje, slika nemože dočarati ni upola. Nadam se da sam već ujutro na stijenama pa će valjda biti i materijala za slike i video😊

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk

More
1 year 2 days ago #30113 by marko87
Ekipa vidim došao je napokon i ovaj novi cast hacker od Savage geara. Pošto mene zanima samo ovaj najteži od 93g a vidim još ga nema nitko u ponudi strpiti ću se malo dok netko ne kaže koju riječ o njemu da nebi bila ista stvar kao i sa DW i gravity minnowom.

Pa ako ga je tko već naručio molio bi ga da napiše koju riječ kad ga isproba. Najviše me zanima dali ima išta od one priče da leti 120m, zapinju li trokuke kao na dw i takve stvari.

More
1 year 1 day ago #30114 by Waterfall
Replied by Waterfall on topic Re:Savage Gear
Svijet varalica ima popust od 15% na Savage Gear do 06. Veljače pa ako ste mislili sto pazarit sad je vrijeme za to.

More
1 year 1 day ago - 1 year 1 day ago #30115 by marko87
Nisam vidio da su ga oni uopće dobili a i svakako sam sa njima završio pa tako da radije uzeti negdje drugo osim ako oni prvi ne nabave ovaj najteži model pa budem prisiljen kod njih.

Evo ga mali ispravak, vidim da su na maguru danas ubacili i 93g tako da je već naručeno pa ćemo vidjeti hoće biti dostojan protivnik maliceu.
Last edit: 1 year 1 day ago by marko87.

Time to create page: 0.310 seconds