Brancin na spinning

More
3 years 2 months ago #24043 by rogi
Replied by rogi on topic Re:Brancin na spinning

sasac wrote: Bravo Rogi :like: moj najveći brane je bio malo manji od ovoga i to je bio gušt samo takav na Black savage 9-32.
Da stvar bude bolja dan prije mi je jedan iz istog jata isto cca 2+ kg pobjegao pod nogama pošto se udica na jig glavi iskrivila a drugoga sam izvadio na kamen, otkačio se nekako s udice i pao u more... neću napominjati osjećaj u tom trenutku dok mi je sol na ranu trljao lokalac s terase kafića 20m dalje galameći "voooligaa" :dry: :lol:

Hvala hvala :)
Vjerujem da je bio gušt na taj štap. Ja sam ovoga dosta na mišiće isčupao, ali je sva oprema na sreću izdržala.
A lani sam prvoga izvadio na Savage Gear MPP2 Spin 3-14, imao je malo više od 0,5kg ali je bio duplo veći gušt na laganiji štap.

A prekjučer sam bio opet, nažalost bezuspješno i još izgubio 2 minnowa jer sam zapeo za kamen i pri maalo jačem potezanju da ih problam osloboditi se kopča otvorila 2x.
The following user(s) said Thank You: sasac

Please Log in to join the conversation.

More
3 years 2 months ago #24044 by Ando
Replied by Ando on topic Re:Brancin na spinning
Bok Sasac kakva je situacija na Antenalu dali se može sada tamo spinati i dali se isplati ići.?

More
3 years 2 months ago #24045 by sasac
Replied by sasac on topic Re:Brancin na spinning
@ceco ja sam ti iz Poreča tako da se tuda smucam

@ando Antenal je top pozicija ali nemam naviku ići jer je uvijek gužva, tih par puta šta sam bio ni griza.
The following user(s) said Thank You: Ando, Ceco

More
3 years 2 months ago #24046 by Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Brancin na spinning
Rogi nabavi Sipral snap od Decoy. Ta se kopča ne otvara a jako jednostavno se stavljaju varalice. Mana je što nemaju modela sa većom nosivosti od 18lb

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
The following user(s) said Thank You: rogi

More
3 years 2 months ago #24047 by Ando
Replied by Ando on topic Re:Brancin na spinning

sasac wrote: @ceco ja sam ti iz Poreča tako da se tuda smucam

@ando Antenal je top pozicija ali nemam naviku ići jer je uvijek gužva, tih par puta šta sam bio ni griza.

Dali je dozvoljeno sada loviti jer ako se ne varam postoji dio godine kada se nesmije :?:

More
3 years 2 months ago #24048 by Bonzai42
Replied by Bonzai42 on topic Re:Brancin na spinning
Brancin nema lovostaja, Antenal trenutno nista. Tako mi je rekao prijatelj. Jedino ako imas barku se isplati ići unutar vala. Brancini su se vratili u plitko. Tamo di je dno bogato posidonijom rade ko blesavi. Probaj mol kod vila kluba, mol kod sporta maestral, plava laguna mol kod tobogana, i zelena laguna kod ski lifta. Odllične pozicije, vidio sam puno puta manje i veče primjerke brancina uz sam mol ili dok love.
The following user(s) said Thank You: Ando, Ceco

Time to create page: 0.358 seconds