Re:Re:Re:tele štap sa obale i rola

More
2 years 10 months ago #25296 by Ceco
Uzmeš ovaj štap i bilo koju rolu možeš gore puknuti. Ja imam na njemu baš rolu iz Dehclatona sa štapa koji je propao nakon samo jedne sezone.
Onaj jedan set Predator od 90 kn je ok ako ti ne treba iduću sezonu i odraditi će posao

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Please Log in to join the conversation.

More
2 years 10 months ago #25297 by Luki

Ceco wrote: Uzmeš ovaj štap i bilo koju rolu možeš gore puknuti. Ja imam na njemu baš rolu iz Dehclatona sa štapa koji je propao nakon samo jedne sezone.
Onaj jedan set Predator od 90 kn je ok ako ti ne treba iduću sezonu i odraditi će posao

Ta mi se kombinacija čini super.

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

More
2 years 10 months ago #25306 by Ceco
www.decathlon.hr/avocet-bronze-freespool...&utm_campaign=DynRem
Možeš i ovu mašinicu na onaj D. A. M pa si duže miran

More
2 years 8 months ago #25826 by vrabac

Ceco wrote: Štapovi iz Dehclatona su super povoljni i rade posao ali isto tako hrđaju.
Moja preporuka D. A. M. Salt tele surf i isto tako neka nova Quick/Okuma u free spool verziji. Bez problema stane u taj budžet.

kapitalac.com/stapovi/dam-salt-x-tele-surf-100-250g.html

Koju si dužinu uzeo? I da li možeš da izmjeriš dužinu kad je sklopljen? Pitam da vidim dali može stati u torbu. Ne vidim da je 4.20m negdje online dostupan, al nisam siguran da taj nije možda predugačak.

Da nisi uzimao neku mašinicu ili i dalje koristiš staru koja ti ostala od štapa iz Bechlatona.

More
2 years 8 months ago #25832 by Ceco
Jbg taj mi je štap na moru ali mislim da piše na stranici kolika je transport dužina.
Ja ga nisam stavljao u torbu ali mislim da stane bez problema. Kod mene je 3.90 jača verzija.

More
2 years 8 months ago #25847 by rogi
Ima sad na topfishingu kompletić za orade za 490kn:
topfishing.hr/ribolovna-oprema-prodaja/7...dia-390-sunfeel-6000

Meni baš danas stigao, još nisam stigao detaljnije pogledati jer sam žurio na posao, ali na prvu izgleda ok. Valja napomenuti da rola dolazi s rezervnom špulom ali nema freespool sistem. No to se da riješiti s malim zvoncem ili kakvom žličicom :)

Inače također imam od prije jedan komplet sa štapom iz Decathlona (Caperlan Surf 390 Telescopic, <120g), mislim da me izašao štap cca. 150 kuna ili tako nešto. I na njega sam stavio Okuma BF CMBF-340 rolu. Štap nije najbolji ni najosjetljiviji ali vadi orade bez problema. Namotano imam 20lb jeftine KastKing upredenice, 10-ak metara 0.33 najlona, klizno olovo (30-60g najčešće), perla, kopča s virblom i gore stavljam predvez cca 60-100cm. Kada zabacujem olovo spustim do prve vodilice gledano od role i štap zbilja dobro katapultira takav sistem.

BTW sad vidim da na topfishingu imaju još dva seta za orade, mrvicu skuplja:
1. Isti štap kao u prvom setu, ali rola sa freespoolom:
topfishing.hr/ribolovna-oprema-prodaja/7...pfishing-orada-set-2

2. Drugi štap, FD rola i najlon
topfishing.hr/ribolovna-oprema-prodaja/7...pfishing-orada-set-3
The following user(s) said Thank You: Ceco

Time to create page: 0.301 seconds