"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Štap i rola-pomoć

Više...
Robi75's Avatar 23 Pro 2020 09:07 #101 od Robi75

Robi75 napisao:

marko87 napisao: Imaš set točno kao što sam zamislio sebi uzeti kad bude nešto viška love, osim što ću ja ići na bg 3000. Po meni ti je na taj štap bilo nepotrebno ići na 3500 jer će ti biti malo preteška. U svakom slučaju javi dojmove kada isprobaš štap pošto i ja sebi planiram tako nešto za lakšeg spina.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Hoću naravno..

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Marko evo dojmova 😊 Mašina je možda za nijansu teža nego što bi trebala biti ali viruj mi u mom slučaju to mi smeta samo kad se ništa ne lovi, npr. kad tražim nekakvog zalutalog smuduta pola dana u "bari" ispod kuće.. e onda svaka dlaka smeta.. a zadnja dva dana kad sam se maknuo malo dalje, na 'divlje more' sa kraja, počeli su i prvi ulovi. Prvi dan 7 velikih iglica, 4 ušate i zubatac 0.70 kg(zadržao sam ga ipak jer mi je prvi) i jučer 20-ak iglica, 8 ušata i mali zubonja koji je vraćen nazad.. htio sam ti samo reći da mi mašina ova dva dana nije bila preteška, a štap je stvarno bio ok, nisam prije lovio sa drugim spinning štapovima pa ti nemogu usporediti ali mislim da je sve ok

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 23 Pro 2020 13:47 - 23 Pro 2020 13:48 #102 od hl_demi

Robi75 napisao: Prvi dan 7 velikih iglica, 4 ušate i zubatac 0.70 kg(zadržao sam ga ipak jer mi je prvi) i jučer 20-ak iglica, 8 ušata i mali zubonja koji je vraćen nazad..

Ekstremno uspješno, pogotovo drugi dan, 20ak iglica... Jos u prosincu kad ih ima masu manje, a o ušatima da ne govorim. Ja sam na najlovniji dan u zivotu 8 iglica i 5 ušata.

Ako nije tajna, na koju varalicu si ih lovio ( iglice i usate, ne zubonju. )
Zadnja izmjena: 23 Pro 2020 13:48 od hl_demi.

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 23 Pro 2020 14:41 #103 od Robi75

hl_demi napisao:

Robi75 napisao: Prvi dan 7 velikih iglica, 4 ušate i zubatac 0.70 kg(zadržao sam ga ipak jer mi je prvi) i jučer 20-ak iglica, 8 ušata i mali zubonja koji je vraćen nazad..

Ekstremno uspješno, pogotovo drugi dan, 20ak iglica... Jos u prosincu kad ih ima masu manje, a o ušatima da ne govorim. Ja sam na najlovniji dan u zivotu 8 iglica i 5 ušata.

Ako nije tajna, na koju varalicu si ih lovio ( iglice i usate, ne zubonju. )

Sve pa i zubonju sam uhvatio na Majorcraft Jigpara Standard 20 gr., a priličan broj iglica mi je i ispao 😊

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 23 Pro 2020 16:13 #104 od hl_demi
Cuj, znaci na povrsini si skido iglice a na dnu zubonju. Odlicno.

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 23 Pro 2020 18:17 #105 od Robi75

hl_demi napisao: Cuj, znaci na povrsini si skido iglice a na dnu zubonju. Odlicno.

da, i sve na 0.37 predvez, malo debelo mi izgleda ali tako sam počeo, riba počela gristi pa sam ostavio 😊

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 23 Pro 2020 19:45 - 23 Pro 2020 19:47 #106 od hl_demi
Svaka cast. Ukjatu na 0,37 pa to je stvarno drama. Mozda je bilo jugo ili mutno more. Jel peljesac lokacija ?

Ja sam jednom nakon juga uspio dvije ušate na isti jig na prezidentu u dub.

To mi je najveca fora sto mi se dogodilo ove godine u ribolovu.
Zadnja izmjena: 23 Pro 2020 19:47 od hl_demi.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 24 Pro 2020 08:03 #107 od Robi75

hl_demi napisao: Svaka cast. Ukjatu na 0,37 pa to je stvarno drama. Mozda je bilo jugo ili mutno more. Jel peljesac lokacija ?

Ja sam jednom nakon juga uspio dvije ušate na isti jig na prezidentu u dub.

To mi je najveca fora sto mi se dogodilo ove godine u ribolovu.

Je na Pelješcu, bilo je levanta pa je lipo pjenilo. I meni su bile zadile 2 ušate od puta ali su mi zvekle od stine pri izvlačenju pa je ostala samo jedna 😊 ali iglice sam uspio 2 izvući, jednu kako triba zakačenu a drugu po trbuhu 😊

Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 25 Pro 2020 15:18 #108 od marko87
Robi ako nije tajna gdje loviš na Pelješcu? Ne moras točnu postu nego šire područje.

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 26 Pro 2020 08:17 #109 od Robi75

marko87 napisao: Robi ako nije tajna gdje loviš na Pelješcu? Ne moras točnu postu nego šire područje.

područje kraj Dube

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 26 Pro 2020 10:18 #110 od marko87
Znači ipak ima nešto događanja na tom području. Išao sam par puta na taj dio između Divne i Dube i nikada ništa pa sam odustao skroz.

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 04 Sij 2021 06:37 #111 od Robi75

marko87 napisao: Znači ipak ima nešto događanja na tom području. Išao sam par puta na taj dio između Divne i Dube i nikada ništa pa sam odustao skroz.

Između Divne i Dube nisam bio, ali sjećam se davno prije da sam tu probavao bibijem na ovrate pa nikad ništa. Sad sam bio zapadno od Dube, neznam može li se autom, mene bi iskrcali iz barke 😊

Molimo prijavite se

Hamag