"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Štap za Inchiku i Jiggove do 200 gr

• Robi75
  • Robi75's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Robi75's Avatar 27 Lip 2021 12:35 #1 od Robi75
Pozdrav svima! Htio bih pomoć za odabir štapa ako netko ima iskustva sa istima.
Trenutno sam u Njemačkoj pa polako kompletiram opremu za povratak na Pelješac.
Između ostalog bi htio uzet štap prvenstveno za inchiku i jiggovo do max. 200 gr. I sad mi je dvojba oko ova 2. Xzogu mi ljudi preporučuju, a ovog Ocean Legacy sam našao sam i izgleda interesantno pa ako netko ima iskustva sa njima da mi pomogne u odabiru, bio bi zahvalan!

www.monster-bite.com/en/products/1000110...renalin-light-game-1

xzoga.org/en/product/taka-si-6313-7kg/

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 27 Lip 2021 20:38 - 27 Lip 2021 22:19 #2 od Paragon
Imam Slow Elementa u izvedbi pe3 i on je taman za inchikue do 200gr max
Za ovoga sa linka ne znam...ali znam da osjećam svako pipkanje inchikua od 60 do 200 gr bez problema i imam efikasnu kontru te jaku kičmu s ovim štapom kojega ja imam čak i na 120+ metara...

za xzogu sam vidio da zna puknuti i da ne uvazavaju uopce reklamacije....
Zadnja izmjena: 27 Lip 2021 22:19 od Paragon.
Hvala: Robi75

Molimo prijavite se

• Robi75
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Robi75's Avatar 28 Lip 2021 12:18 #3 od Robi75

Paragon napisao: Imam Slow Elementa u izvedbi pe3 i on je taman za inchikue do 200gr max
Za ovoga sa linka ne znam...ali znam da osjećam svako pipkanje inchikua od 60 do 200 gr bez problema i imam efikasnu kontru te jaku kičmu s ovim štapom kojega ja imam čak i na 120+ metara...

za xzogu sam vidio da zna puknuti i da ne uvazavaju uopce reklamacije....

Da, evo danas sam dobio i odgovor od Tadej iz Monster Bita, i on mi između ostalog preporučuje tvoj Slow Element PE 3. Da budem siguran, to je Slow Element Spin PE3 model? Negdje sam pročitao da je Spin oznaka za stacionarnu mašinu?

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 28 Lip 2021 12:59 #4 od Paragon
Da spin je za stacionarnu rolu, a oznaka B iliti Baitcasting je za multiplikator.

Molimo prijavite se

• Robi75
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Robi75's Avatar 28 Lip 2021 13:32 #5 od Robi75

Paragon napisao: Da spin je za stacionarnu rolu, a oznaka B iliti Baitcasting je za multiplikator.

hvala

Molimo prijavite se

Hamag