"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Puknuti štap

Više...
beposvalina's Avatar 02 Tra 2016 22:48 - 03 Tra 2016 17:06 #1 od beposvalina
Puknuti štap was created by beposvalina
Da li iko zna di mogu odnit stap na popravak puknut 30-35cm od vrha, koristen 2 puta
Zadnja izmjena: 03 Tra 2016 17:06 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 02 Tra 2016 23:33 - 02 Tra 2016 23:44 #2 od pepsi
Replied by pepsi on topic Puknuti štap
Popravak je moguc al neces imat akciju kao original,bit ce tvrđi jer je krpan,zato ako je teleskop promini cili vrh a ako je dvodijelni onda cilu gornju sekciju.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 02 Tra 2016 23:44 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 02 Tra 2016 23:52 #3 od marinac
Replied by marinac on topic Puknuti štap

beposvalina napisao: Da li iko zna di mogu odnit stap na popravak puknut 30-35cm od vrha, koristen 2 puta

javi se u barca u splitu, oni imaju nekga ko popravlja štape

Molimo prijavite se

• Niko
  • Niko's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Niko's Avatar 03 Tra 2016 07:59 #4 od Niko
Replied by Niko on topic Puknuti štap
Meni je g. Jurkic iz Zg mjenjao drzac role i vodilice na stapu. Super zadovoljan sam uslugom i cijenom. Posaljem ti broj ako te zanima.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
beposvalina's Avatar 03 Tra 2016 11:22 #5 od beposvalina
Replied by beposvalina on topic Puknuti štap

pepsi napisao: Popravak je moguc al neces imat akciju kao original,bit ce tvrđi jer je krpan,zato ako je teleskop promini cili vrh a ako je dvodijelni onda cilu gornju sekciju.

Kratki stap 180cm za jigg panulu...

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 03 Tra 2016 11:52 #6 od pepsi
Replied by pepsi on topic Puknuti štap
Ou šit,znaci jednodijelni, reko moguce je ali gubis original akciju posto se mora navuci komad karbona preko puknutog dijela i zaliti epoxijem ili uvuci komad iznutra ako je supalj blank i opet sve u epoxi i automatski se tu ukruti taj dio i to onda vise nije to ili ces na mistu di je puka stavit vrsnu vodilicu i onda imat stap od cca 1,5 m. Koji je to stap?

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Hvala: beposvalina

Molimo prijavite se

Više...
beposvalina's Avatar 03 Tra 2016 16:00 #7 od beposvalina
a za stavit vrsnu vodilicu di mogu odnit stap u okolici splita da se do kvalitetno napravi

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 03 Tra 2016 17:08 #8 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Puknuti štap
Bepo, koji je štap? Kako je puknuo? Ako je puknuo pod normalnim naporom i u ribolovnim okolnostima ja ga ne bi ni popravljao jer je vjerojatno sranje, a ako si ga opizdio gepekom to je druga stvar :lol:
Hvala: beposvalina

Molimo prijavite se

Više...
beposvalina's Avatar 03 Tra 2016 17:16 #9 od beposvalina

zeusfaber napisao: Bepo, koji je štap? Kako je puknuo? Ako je puknuo pod normalnim naporom i u ribolovnim okolnostima ja ga ne bi ni popravljao jer je vjerojatno sranje, a ako si ga opizdio gepekom to je druga stvar :lol:

Ja san veziva predvez na njega i valjda je kocnica bila jace zategnuta isa izvuc upredenice i pod krivin kuton vrh je puka, i moze li koji savjet za kupit novi stap za jigg i panulu da je dobar kratki da cjene nisu ogromne

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 03 Tra 2016 18:34 #10 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Puknuti štap
Bepo, koji je štap? :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
beposvalina's Avatar 03 Tra 2016 18:48 #11 od beposvalina
Neman pojma stap je na brodu a to je bilo odkad tako da san zaboravia ime

Molimo prijavite se