Blue Romance PG 20-60g

More
4 years 7 months ago #19748 by MIRAN
Replied by MIRAN on topic Blue Romance PG 20-60g
Ja imam Black Arow i ja sam zadovoljan a ako imaš priliku negdje probati od Sportex-a AIR spin 270 To bi dalo možda najbolju sliku Sportexa Blue Romance je drugačiji štap nemoj to uspoređivati puno bolja usporedba je Major craft TCX-962

Please Log in to join the conversation.

More
4 years 7 months ago #19749 by zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Blue Romance PG 20-60g
Onaj Blue Romance na YT je moj ;)

More
4 years 6 months ago #19802 by fishfish
Replied by fishfish on topic Blue Romance PG 20-60g
Znači, Sportex hydraspeed 2.7 60g, imao u ruci, dečki to je kruto, oštro, brzo (na žalost nisam lovio snjim). Da li je za usporediti sa BR (po meni itekako) bezobzira što su to dva različita štapa (ako budem gledao za što je koji štap namjenjen, imao bi kolekciju samo takvu, već sad imam problema sa viškom opreme), uzevši u obzir da je sportex 600kn jefiniji i da bi odradio sve što je i BR na filmovima YT.... ne znam....vječita borba
The following user(s) said Thank You: zeusfaber

More
4 years 6 months ago #19804 by zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Blue Romance PG 20-60g

fishfish wrote: Znači, Sportex hydraspeed 2.7 60g, imao u ruci, dečki to je kruto, oštro, brzo (na žalost nisam lovio snjim). Da li je za usporediti sa BR (po meni itekako) bezobzira što su to dva različita štapa (ako budem gledao za što je koji štap namjenjen, imao bi kolekciju samo takvu, već sad imam problema sa viškom opreme), uzevši u obzir da je sportex 600kn jefiniji i da bi odradio sve što je i BR na filmovima YT.... ne znam....vječita borba

Još čekam pravi komad na BR ;)
The following user(s) said Thank You: Vinsent_P

More
4 years 1 day ago #21899 by dxdandy
Replied by dxdandy on topic Blue Romance PG 20-60g

fishfish wrote: hvala hvala, upravo sam našao sve što sam htio čuti.

Ne zna gdje si jos sta nasao o ovom stapu sem u ovom topicu. Izgleda da se igubilo kod nadpgradnje foruma. Jer i sam sa pisao i imao pitanja za ovaj stap a vidim da sada toga nema. Pa kao ima jos negdje nesto o ovom stapu molim da posta link. Hvala !!!

AnalPheasant wrote: Imam ja taj štap i koristim ga već godinu dana. Štap je odličan. Za te novce po meni najbolji odabir. Dosta je već pisano na forumu o tom štapu pa pronjuškaj malo da ne pišemo opet iste stvari. Razmišljam čak i o prodaji svoje Plave Romanse jer mislim nabaviti Yamagu Ballistic TZ Nano.

Daj molim te reci tocno koji model tj. koju duzinu bi uzeo i koju gramazu bi u uzeo od ovog yamaga blanka kao zamjenu za Romancu ? Ja sam do nedavno imao Sportexa Hydru 270cm 22-73g akcije. I stap mi je bio pre pre jak tj. pre krut za ono sto sam ga zamislio. Bio je namjenjen strelkama ali ove male do 70dkg je cupao van bez ikakovog uzutka, a kad je dozla jeda malkice vec, 2kg e onda je bio problem. Stap uopce ili vrlo tesko kompenzira njeno iskakanje i mlataranje u zraku. Na malog Sakura Trinisa Long Range 233cm 5-21 cm sam imam dan poslje jednu samo malo manju i nju sam puno lakse izvadio sa malim trinisom nego sa Hydrom samo zato sto je dio umaranja i stap odradio. Hydra jedva da se i savila pod ovom strelkicom od 2kg. To je stap, a to tek sada znam, recimo za kapitalne stuke i soma i sl. po meni. Za ribu koja ne iskace iz vode. Barem sam ja stekao takav dojam.

Vidim da ni te stare Romance vise nema u ponudi vec da je izasla nova pa kako vise nema sportexa trazim si novi stap i ne znam cime bih se pocastio. Mozda novom Romancom ili neci jos puno boljim...samo dajte prijedloge...otvoren sam za sve mogucnosti. Uglavnom da je do 275cm, ne bih duzi ako ne moram i raspon varki je cca do 40g.

Hvala i LP !

More
3 years 11 months ago #21912 by fishfish
Replied by fishfish on topic Blue Romance PG 20-60g
Staru romancu imas u škorpionu u Zagrebu nazovi pa pitaj. Međutim, najbolje bi bilo da odeš tamo ili frenda zamoli da ti provjeri i pregleda stap.
Sto se tice hydre tu si recimo u pravu kad velis da je pre/pre krut.
Hydra je izrazito brze akcije te zbog toga imas dojam da je puno jaci nego sto je deklarirano,a tvoja verzija od 60g je baš "kolac" (imam 40 gramca i meni odgovara).

Time to create page: 0.331 seconds