Shimano kairiki VT

More
3 years 2 months ago #24020 by Ivica27
Shimano kairiki VT was created by Ivica27
Kupio sam shimano kairiki vt 0.19mm 300m. I kad sam zaveza fg knot primjetio sam da se upredenica odvaja ili kako da to nazovem? Ima li tko iskustava s navedenom upredenicom?

Please Log in to join the conversation.

More
3 years 2 months ago #24024 by Paragon
Replied by Paragon on topic Shimano kairiki VT
ja iman kairiki doduse sx8 i meni je odlicna
kako mislis odvaja?

More
3 years 2 months ago #24025 by Ivica27
Replied by Ivica27 on topic Shimano kairiki VT
Pa niti se odvajaju jedna od druge. 8 niti je i nije strasno ali nije ni sjedinjena. Mislim to sam primjetio pored cvora.

More
3 years 2 months ago #24028 by Paragon
Replied by Paragon on topic Shimano kairiki VT
hmm imam shimano kairiki sx8 gosen jigging multicolor okuma ceymar i ygk super jigman i na nijednoj mi se to nije nikada dogodilo...
da nije kakva greska uletila?

More
3 years 2 months ago #24029 by rogi
Replied by rogi on topic Shimano kairiki VT
Meni se to znalo također događati na upredenicama, baš kod FG čvora. Kako natežem upredenicu i vrtim ju kod vezanja pa kao da se malo "rascvjeta" ili pak postane plosnata umjesto okrugle na čvoru. Ali u praksi to nije stvaralo probleme niti je upredenica pucala na tom mjestu. Kod eventualnih zapinjanja bi uvijek stradavao FC tako da mislim da se ne trebaš brinuti.

Nakon vezanja čvora par puta dobro potegni rukom FC i upredenicu i vidi ako čvor drži. Ako je sve ok peglaj :)

More
3 years 2 months ago #24030 by Ivica27
Replied by Ivica27 on topic Shimano kairiki VT
Evo bas se vratio sa poste. Jugo preslo u olujno pa nevrijedi vise. Upredenica se ponasa vrhunski. Jos je meksa od spiderwire stealth smooth. Odlicno leti. Paragon mislio sam uzeti sx ali je vt navodno bolja. Uzeti cu ja i sx pa cu usporediti. Rogi primjetio sam da ima na jos dva mjesta. Potezao sam vraski i drzi. Nasao sam na njemackom forumu isti slucaj. Navodno je to bilo na prvih par metara i kasnije sve ok. Nadam se da cu uskoro nesto uhvatiti na nju. Cisto da vidim kako drzi. 😁
The following user(s) said Thank You: rogi

Time to create page: 0.324 seconds