"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

KAKO PREMOTATI STRUNU

• Zdenko
  • Zdenko's Avatar Autor teme
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Zdenko's Avatar 14 Srp 2021 11:49 #1 od Zdenko
KAKO PREMOTATI STRUNU was created by Zdenko
Kako premotati najlakse strunu na roli, tako da kraj strune(onom dijelu gdje je varalica,udica..) dodje na pocetak koji je vezan na rolu? Hvala

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
Dizajn's Avatar 14 Srp 2021 12:43 - 14 Srp 2021 12:45 #2 od Dizajn
Replied by Dizajn on topic KAKO PREMOTATI STRUNU
Treba dva puta premotati,

prvi put sa role premotati na prazni kalem za najlon ili upredenicu i onda je donji kraj sa dna role na vrhu ove pomoćne špule, ,

sad treba sa jedne špule premotati na drugu špulu ili drugu rolu i sad je na vrhu onaj kraj koji je originano bio na vrhu role i na koje bila vezana varalica ili udica i sad je spremno za namotati na rolu
.
Za malo brze skidanje najlona ili upredenice ja koristim aku bušilicu na koju namontiram vijak M8 dužine 8-10 cm na kojem fiksiram kalem ili maticom ili čepom sa elektrokutije koji je od čvrste gume i dovoljno dobro drži kalem da ne proklizava,
posao od cca 10 minuta.
Zadnja izmjena: 14 Srp 2021 12:45 od Dizajn.
Hvala: Zdenko, ico0705

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 15 Srp 2021 09:16 #3 od marko87
Replied by marko87 on topic KAKO PREMOTATI STRUNU
Ista stvar kao i kolega, najjednostavnija i najbrza opcija.

Privitak datoteke:

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Hvala: Zdenko

Molimo prijavite se

Hamag