Replike najlovnijih varalica

More
4 years 2 months ago #21024 by Kvarner
Samo znam da im je Kina dala dovar udarac.
Ja s kopijama prezadovoljan a cijena nasprem Fiiisha kikiriki.
Samo bek se nadncu s kvalitetama ali i sa cijenama na dolje.
Ali kad budu svjesni Kinezi da su odradili dobar posao s kopijom onda ce i cijena porasti.Jedino kusim da ce udice najprije otic tu bas nisam siguranda je na rangu Fiiisha.Ajmo navali narode dok kinezi nisu cijene digli 😂😂😂😉😎
The following user(s) said Thank You: Ceco

Please Log in to join the conversation.

More
4 years 2 months ago #21040 by B_
Replied by B_ on topic Replike najlovnijih varalica
I ja naručio 7 pakovanja. Kvarner, tebi bi trebali dati proviziju :P

Nego nisam se registrirao na ebay, nego sam kupovao kao gost, jel to ima ikakve veze ili se moram registrirati? Pitam da ne budem uzaludno čekao narudžbu... I piše da mi je procjena dostave od 18.12 do 31.01., malo predugo što ne?
The following user(s) said Thank You: Kvarner, Ceco

More
4 years 2 months ago - 4 years 2 months ago #21046 by Kvarner
Mozes i kao gost, bitno da je preko pay pal placanje.Sta se tice roka uvjek dodje prije ali sad su ti naveli tako dugo jer dolaze praznici i svi nesto narucuju sad pa su dostave problem svugdje u svijetu.Kako sam ja svaki dan ali doslovno svaki dan u posti mene vise i ne pitaju ni osobni ni nista.Svi me znaju hehehe.Zato ja obavim narudzbe pocetkom 11 mjeseca da navrijeme dodje.Ajde drago mi je da ste uzeli i naravno ustedili vi koji lovite sa silikonom a rezultat je isti.
Last edit: 4 years 2 months ago by Kvarner. Reason: Ispravak rijeci
The following user(s) said Thank You: Ceco

More
4 years 2 months ago #21066 by B_
Replied by B_ on topic Replike najlovnijih varalica
Ja sam platio preko debitcarda. Jesam falio?

More
4 years 2 months ago #21067 by Anealagon
Ja plaćam isključivo preko paypala, jer je kao najsigurniji (vezan mi je za karticu na kojoj ne mogu ući u minus) a i zato jer kad se dogodi da roba ne dođe na vrijeme da dobijem povrat novca (baš sam jučer tražio povrat za nešto što je žena naručila).
Što se pak tiče vremenskog roka dolaska pošiljke, to je ok, jer oni šalju iz Kine koja na dnevnoj bazi obradi ogroman broj pošiljki, i onda dok naši obrade još i naplate dodatnih 4,50 kn :angry: ali tako ti to ide.
The following user(s) said Thank You: Kvarner

More
4 years 2 months ago - 4 years 2 months ago #21068 by rogi
Replied by rogi on topic Replike najlovnijih varalica

B_ wrote: Ja sam platio preko debitcarda. Jesam falio?

Ma nemaš problema, ebay je dosta siguran u današnje vrijeme, pogotovo ovakvi selleri koji dnevno imaju desetke/stotine ako ne i tisuće narudžbi.
Inače za ubuduće ako planiraš naručivati s neta i s drugih stranica, moja preporuka je definitivno da si napraviš PayPal račun, ukoliko ga već nemaš.
Sigurnije je (nećeš morati svaki puta upisivati podatke s kartice po raznoraznim stranicama), a i brže i lakše.
Kada si na naplati samo klikneš na PayPal botun, onda ti iskoči prozor da se ulogiraš u svoj PayPal račun, autoriziraš/potvrdiš transkaciju i to je to.
Last edit: 4 years 2 months ago by rogi.
The following user(s) said Thank You: Kvarner, B_

Time to create page: 0.358 seconds