Replike najlovnijih varalica

More
3 years 2 months ago #23961 by B_
Replied by B_ on topic Re:Replike najlovnijih varalica
Ceco imam pitanjce, cega je ovo zapravo kopija? Vjerovatno onog DUO necega sto ja nisam nikad imao, Ryuki ili tako nesto? I reci mi pri zabacaju ima li neke razlike izmedu ove od 7 i ove od 8 cm, posto je razlika samo 1,5g.?

Please Log in to join the conversation.

More
3 years 2 months ago #23962 by Ceco
Ja imam samo 7g verziju. Ovo je kopija jedne jako love Jackson Artist varalice. Čak je dugo orginal nisam vidio. Ova ti teža samo može bolje letiti.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

More
3 years 2 months ago - 3 years 2 months ago #23964 by sasac

B_ wrote: Ceco imam pitanjce, cega je ovo zapravo kopija? Vjerovatno onog DUO necega sto ja nisam nikad imao, Ryuki ili tako nesto? I reci mi pri zabacaju ima li neke razlike izmedu ove od 7 i ove od 8 cm, posto je razlika samo 1,5g.?

Druže bježi od ryukia na moru, nabacao sam ga se ali ništa. Što se tiče plastike jedno od većih razočaranja, što mi je čudno s obzirom na vibru... Nedavno bio s frendom na barci meni lampuge skacu jedna za drugom na Max rapa a ovaj baca i baca ryukia 95, ma ni da su ga pogledale...
Last edit: 3 years 2 months ago by sasac.

More
3 years 2 months ago #23965 by B_
Replied by B_ on topic Re:Replike najlovnijih varalica
A ne znam, za tog Ryukia se govorilo kao o must have varalici, ili sam ja nesto pobrkao...

More
3 years 2 months ago #23976 by rogi
Evo danas sam ulovio komad vremena da nije padala kiša pa sam se zaletio probati ove vobleriće.
Puhao je dosta vjetar, tako da još ne mogu reći kako lete u optimalnim uvjetima, ali niz vjetar su letili 30-ak metara. Možda su mogli i dalje ali nisam se usudio jače zabacivati jer mi je nosilo upredenicu prema stijenama.
Uz bočni vjetar su letili 10-15-20m ovisno o naletima vjetra.

Sve u svemu čine se super.

Od ulova u nekih 45 minuta: 2 plastične vrećice, 1 komad papira i 2-3 lista sa stabla.
Južina je zbilja sve digla/pobacala u more ovih dana :(

Ceco kako ih ti vodiš? Twitchaš cijelo vrijeme vrhom štapa ili ih povlačiš ili kombinacija jednog i drugog?
The following user(s) said Thank You: Ceco

More
3 years 2 months ago - 3 years 2 months ago #23977 by roko.gracin
Ovaj malo vobler boje 007 je do sada čekao u kutiji, par puta sam ga probao ali nisam polagao neke nade. Neki dan sam lovio u uvali gdje ima puno gavuna i iglica pa reko da probam sa njim s obzirom da izgleda kao gavun. 20 minuta sam spinao i SVAKI zabačaj sam ili dobio iglicu ili imao griz pa bi ispalo. Ulovio sam i 3 orade od koje su dvije bile male pa sam ih pustio, ali je fascinantno da su se tako bacile na wobler i to u samom kraju. Osim toga dopratio mi ga je i jedan brancin ali nije se bacio. Naručujem još par ako ostanem bez ovog.
Također, bacao sam ga sa štapom shimano catana 15-40g , baš krut štap dosta i sa upredenicom 0.16 leti jako dobro.

Ceco wrote: Evo fora akcija ako netko želi uzeti Don Belone ili slično jeftinije kod njih.
Moja velika preporuka za RTwitch Minnow od 7 cm u boji 07. Jučer mi je sve moguće udaralo na tu varalicu. Dobio sam tri orade na nju koje su bile pravo iznenađenje.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Last edit: 3 years 2 months ago by roko.gracin.
The following user(s) said Thank You: B_, Ceco

Time to create page: 0.374 seconds