Re:Re:Re:Re:Must have spining vobleri

More
3 years 2 months ago #23968 by B_
Must have spining vobleri was created by B_
Ajmo ovdje razmijeniti iskustva koje su vam se varalice pokazale kao najbolje za klasican spining. Znaci samo za ronece varalice da ne mijesamo sada bezveze povrsince i silikonce u pricu...

Meni su najdraze definitivno DUO TMS, sve moguce velicine. Najbolje se zabacuju, imaju odlican rad i najveci izbor dekora. Sve drugo sto sam probao sto se tice slicnih gabarita je za koplje ispod, pocevsi od rapale max rap pa nadalje....

Sa manjim varalicama imam puno manje iskustva, a volio bih tu malo prosiriti vidike.
The following user(s) said Thank You: sasac, Ribor1

Please Log in to join the conversation.

More
3 years 2 months ago - 3 years 2 months ago #23971 by sasac
Replied by sasac on topic Must have spining vobleri
E vidiš meni su se duo pokazali kao promašaj dok rapala radi, barem na sjeveru. Ja bih preporučio Max rap 11 ili 13 cm, kompić je na panuli za brancine napravio lom sa rapalom original :lol:
Last edit: 3 years 2 months ago by sasac.
The following user(s) said Thank You: B_

More
3 years 2 months ago #23972 by B_
Replied by B_ on topic Must have spining vobleri

sasac wrote: E vidiš meni su se duo pokazali kao promašaj dok rapala radi, barem na sjeveru. Ja bih preporučio Max rap 11 ili 13 cm, kompić je na panuli za brancine napravio lom sa rapalom original :lol:

Ja mislim da je to stoga jer duo tms nema manju velicinu od 14cm, a brancin ipak preferira manje varalice, sto max rap pokriva sa svojim 11 i 13 modelima. Mene zanima sto to DUO nudi vrhunski a da je manje velicine posto nisam nikad nista osim tms-a koristio, a htio bih...
The following user(s) said Thank You: sasac

More
3 years 2 months ago #23988 by sasac
Replied by sasac on topic Must have spining vobleri
U nekoj drugoj temi sam napisao da se spearhead ryuki 95 u mom slučaju pokazao kao teški fijasko,volio bih čuti mišljenja ljudi koji su lovili s njim i vadili ribu na koj način ga koriste jer probao sam sve moguće i ništa...

More
3 years 2 months ago #23995 by matko100
Replied by matko100 on topic Must have spining vobleri
od manjih varalica su mi još uvijek favoriti yo zuri pinns minnow 7 i 9 cm , rapala X rap 10
yo zuri crystal minnow SP 9 i 11 cm.. veliki naglasak na crystal minnow SP, brutalna varalica
The following user(s) said Thank You: B_

More
3 years 2 months ago #24004 by B_
Replied by B_ on topic Must have spining vobleri
Ceco, Paragon, ostali? Ima li kakvih dobrih varalica a da se o njima ne prica previse? Nesto drugacije da obogatimo svoj arsenal....

Time to create page: 0.324 seconds