Re:Re:Re:Re:Must have spining vobleri

More
2 years 2 months ago #27300 by hl_demi
Ja preferiram TMS 140 nad max rapom iz dva razloga. Prvi je da je maxrap laksi i ima slabiji zabacajni domet pogotovo ako ima lateralnih udara vjetra. Drugi je rad, TMS se brze pozicionira prilikom horizontalnog uranjanja i onda i pri jako brzom povlacenju drzi savrseno os, nema rotacije. Max rap se rotira i onda ako jezik ode lijveo ili desno ode onda u tom smijeru i onda cesto izranja ili ide u stranu. Ovo nije problem prilikom sporijeg povlacenja i pri mirnom moru.
Max rap je s druge strane jeftiniji i trokuke mu sporije propadaju. To je moj dojam.
Od TMSa meni daleko najbolji sayori, ultra sardine a ako malo zamuti ili je slabija vidljivost onda prism ivory, zakon za jugo.

Please Log in to join the conversation.

More
2 years 2 months ago #27302 by ElectricBerry

hl_demi wrote: Ja preferiram TMS 140 nad max rapom iz dva razloga. Prvi je da je maxrap laksi i ima slabiji zabacajni domet pogotovo ako ima lateralnih udara vjetra. Drugi je rad, TMS se brze pozicionira prilikom horizontalnog uranjanja i onda i pri jako brzom povlacenju drzi savrseno os, nema rotacije. Max rap se rotira i onda ako jezik ode lijveo ili desno ode onda u tom smijeru i onda cesto izranja ili ide u stranu. Ovo nije problem prilikom sporijeg povlacenja i pri mirnom moru.
Max rap je s druge strane jeftiniji i trokuke mu sporije propadaju. To je moj dojam.
Od TMSa meni daleko najbolji sayori, ultra sardine a ako malo zamuti ili je slabija vidljivost onda prism ivory, zakon za jugo.

Noted!

Jesi možda probao ovu; Neo Pearl

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk

More
2 years 2 months ago #27305 by hl_demi
Nisam. Mogla bi biti dobra. Tesko da ces falit sa bilo kojom. Vise je do toga u koje doba dana i po kojim uvjetima odgovaras bojom varalice. Najbolje ti je uzet par boja pa eksperimentirat.

Time to create page: 0.381 seconds