"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Jack fin stylo

Više...
paskoesko's Avatar 28 Pro 2020 22:38 - 28 Pro 2020 22:49 #1 od paskoesko
Re:Jack fin stylo was created by paskoesko
Poštovani, znate li možda gdje u hrvatskoj ima za kupiti ili naručiti varalicu Jack fin stylo i kakva su vaša iskustva s njom ? Lp!
Zadnja izmjena: 28 Pro 2020 22:49 od paskoesko.

Molimo prijavite se

Više...
VStrom's Avatar 28 Pro 2020 22:57 #2 od VStrom
Replied by VStrom on topic Re:Jack fin stylo
Maguro je neki dan dobio sve boje u duzini 150.
Na tog malog znao sam dobiti brancina, na velikog nisam dobio strijelku .... vjerojatno jer nema zvečku, a kineske iglice i laboratorio imaju hehe.
Uopće nisam pametan što bih mislio o stylo-u, rekao bih da ga treba imati, a opet meni nije lovniji od drugih jeftinijih. A mogu i reći da ljepše leti od mnogih drugih, ne dalje, samo ljepše :) haha

Molimo prijavite se

Više...
paskoesko's Avatar 28 Pro 2020 23:02 #3 od paskoesko
Replied by paskoesko on topic Re:Jack fin stylo

VStrom napisao: Maguro je neki dan dobio sve boje u duzini 150.
Na tog malog znao sam dobiti brancina, na velikog nisam dobio strijelku .... vjerojatno jer nema zvečku, a kineske iglice i laboratorio imaju hehe.
Uopće nisam pametan što bih mislio o stylo-u, rekao bih da ga treba imati, a opet meni nije lovniji od drugih jeftinijih. A mogu i reći da ljepše leti od mnogih drugih, ne dalje, samo ljepše :) haha

Hvala na odgovoru! Pogledat cu definitivno. Ovo što sam gledao po internetu i nije baš tako jeftina pa eto polazem neke nade u ulov hahaah mada ima zaista lovnih varalica po mnogo povoljnijoj cijeni.

Lp.

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 28 Pro 2020 23:05 #4 od Paragon
Replied by Paragon on topic Re:Jack fin stylo
Mislim da ih Udica u Zadru drži. Ne znam odakle si pa.

Molimo prijavite se

Više...
paskoesko's Avatar 28 Pro 2020 23:08 #5 od paskoesko
Iz Splita, ali mogu preko webshopa povirit ako ga imaju.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 28 Pro 2020 23:11 #6 od Paragon
Replied by Paragon on topic Re:Jack fin stylo
Nažalost Udica nema webshop ,ali probaj nazvati možda šalju,
Pangea nema Styla?

Molimo prijavite se

Više...
paskoesko's Avatar 28 Pro 2020 23:14 #7 od paskoesko
Nema nema, evo zasad sto vidim jedino maguro ima.

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Sepo92's Avatar 05 Sij 2021 18:44 #8 od Sepo92
Replied by Sepo92 on topic Re:Jack fin stylo
Nedavno sam narucio svoj prvi Stylo 150 i nisam moga docekat da ga isprobam. Odma se na prvu vidi da je varalica jako kvalitetna, medjutim ja nikako s njom ne mogu postic zeljeni rad. Cesto mi zaroni pri laganom povlacenju, a ponekad i kad je vodim WTD tehnikom. Koristim je na Solpari 862ML, 10-30 g, rola Spheros 4000xg (prijenos 6.2). Moze li brzi prijenos utjecat na rad varalice?
Hvala: B_

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 05 Sij 2021 19:34 #9 od Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Jack fin stylo
Naravno da može utjecati ali taj je utjecaj uglavnom pozitivan ne negativan.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: Sepo92

Molimo prijavite se

Više...
Sepo92's Avatar 05 Sij 2021 20:08 #10 od Sepo92
Replied by Sepo92 on topic Re:Jack fin stylo
Mislis? Meni se pari kad je trznem i onda namotam, varalica ne moze napravit cijeli pokret do kraja jer rola povuce dosta upredenice. Ne znam, mozda moram jos vjezbat... s Espetitom 9,5 cm nemam tih problema. Znam da nije ni blizu isti tip varalice, ali s njim sam vrlo brzo uhvati ruku.

Molimo prijavite se

Više...
Dizajn's Avatar 05 Sij 2021 21:38 #11 od Dizajn
Replied by Dizajn on topic Re:Jack fin stylo

Ceco napisao: Naravno da može utjecati ali taj je utjecaj uglavnom pozitivan ne negativan.

Brzina role nije lijek za sve. Naravno da rola može biti prebrza određenu tehniku.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
VStrom's Avatar 05 Sij 2021 23:13 #12 od VStrom

Sepo92 napisao: Mislis? Meni se pari kad je trznem i onda namotam, varalica ne moze napravit cijeli pokret do kraja jer rola povuce dosta upredenice. Ne znam, mozda moram jos vjezbat... s Espetitom 9,5 cm nemam tih problema. Znam da nije ni blizu isti tip varalice, ali s njim sam vrlo brzo uhvati ruku.

Nema trzanja kod styla, za wtd samo stalno tresi vrh štapa i lagano povlači, sporije vrti rolu. A za druga vođenja vrh štapa u zrak između 45 i 90 stupnjeva i brzo namatanje, da je nos styla uvijek vani. Onda staneš, pa ponovo kreneš itd, itd.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 06 Sij 2021 03:53 #13 od Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Jack fin stylo

Dizajn napisao:

Ceco napisao: Naravno da može utjecati ali taj je utjecaj uglavnom pozitivan ne negativan.

Brzina role nije lijek za sve. Naravno da rola može biti prebrza određenu tehniku.

Brze role obično pogoduju baš varalicama tipa Stylo.
Ostatak je u praksi a to zaranjanje je jedna strana Styla koja i nije loša.
Kako su ti gore napisali za više WTD drži štap više i probaj animirati samim vrhom.
Stylo nije idealna za WTD kao neke druge varalice rađene isključivo za WTD.
Kod Stylo varlica imaš i super skip, dive skip, diving i wtd na samom kraju.

Molimo prijavite se

Više...
VStrom's Avatar 06 Sij 2021 10:11 - 06 Sij 2021 10:15 #14 od VStrom

Ceco napisao:

Dizajn napisao:

Brze role obično pogoduju baš varalicama tipa Stylo.
Ostatak je u praksi a to zaranjanje je jedna strana Styla koja i nije loša.
Kako su ti gore napisali za više WTD drži štap više i probaj animirati samim vrhom.
Stylo nije idealna za WTD kao neke druge varalice rađene isključivo za WTD.
Kod Stylo varlica imaš i super skip, dive skip, diving i wtd na samom kraju.

Meni stylo radi kao violina na wtd, ali štap je dolje uz površinu mora uz trešnju vrha iz zgloba. Za druge tehnike vođenja štap ide visoko gore. Mogu slobodno reći da stylo radi wtd možda i najljepše od svih iglica varalica, a imam ih barem od 10-tak proizvođača.
Mislim da je i do štapa, vrh mora biti mekan, imam major craft n-one 10-30 270cm i 15-42 300cm, s ovim 15-42 je puno, puno teže voditi wtd iglica varalicu nego s ovim 10-30.

Pogledaj video kako se vodi .... tek sada sam vidio da ima isti štap kao i ja, samo je meni twin power na njemu hahaha
https://youtu.be/_HXDXUBOAJo
Zadnja izmjena: 06 Sij 2021 10:15 od VStrom.

Molimo prijavite se

Hamag