"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Rapala - Max Rap 130mm

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 11 Ožu 2016 09:35 #21 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Rapala - Max Rap 130mm

dundo napisao: Baćo, imaš odličan štap, a za rolu svi znaju da je vrh vrhova. Gramaža štapa je malo škakljiva, nije baš za varalice lakše od 15 gr. Moja ti je preporuka da nabaviš još jedan štap manje gramaže ( 5-20, ili 7-23) da bi mogao uspješno prezentirati i manje varalice. Što se tiče upredenice, ima ti povoljnih, a odličnih, npr Power Pro 8 niti 10 lb. Ja je koristim već treću godinu, i mogu samo reći da sam oduševljen.

Štap se i meni dopal na prvu bez obzira što je talijan...a rola, isto svi znamo da ima puuuno boljih od ove, ali isto mislim da ima i puuuno gorih od nje. Bez btige, svjestan sam što imam. U svakom slučaju, hvala za info za upredenicu. ;)

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 11 Ožu 2016 09:41 #22 od Baćo68
FS 130 je doma. Ako nekom treba i u blizini je, ima još jedan komad u dučanu "Rogi ribaru" u Ičićima.

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 11 Ožu 2016 17:56 #23 od Baćo68

dundo napisao: Što se tiče upredenice, ima ti povoljnih, a odličnih, npr Power Pro 8 niti 10 lb. Ja je koristim već treću godinu, i mogu samo reći da sam oduševljen.

Nisam našao tu upredenicu... kupio sam Sufix 832 GORE. Isto je 8 nitna, premazana nit protiv upijanja vode, 0,15 mm promjer niti.

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

• Niko
  • Niko's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Niko's Avatar 11 Ožu 2016 20:18 #24 od Niko
Replied by Niko on topic Rapala - Max Rap 130mm
]

dundo napisao:
Nisam našao tu upredenicu... kupio sam Sufix 832 GORE. Isto je 8 nitna, premazana nit protiv upijanja vode, 0,15 mm promjer niti.

Koristim taj sufix 2godine i puno je finiji i cvrsci od PP-a. Odlican izbor. Iako koristim ga za slatkovodni ribolov, nije okusio sol. Na taj 0.15mm sam izvadio ribu od 14kg zakacenu za rep :cool:

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 12 Ožu 2016 09:37 #25 od Baćo68
Jučer sam ga i ja probal prvi put i čini mi se ok. Imao sam uz sebe iskudnog spinera (Kvarner ga pozna), koji mi je nesebično pokazao tajne "zanata". Nije na forumu, al ga redovito prati. Hvala mu na svemu i vidimo se na pošti!!! :)

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
porfo's Avatar 05 Lip 2016 19:09 #26 od porfo
Replied by porfo on topic Rapala - Max Rap 130mm
osobno nisma upisao nista josš na te varalice ali polažem veliku nadu u 13 tice :) samo je lagano valjate ili uz poneki jerk ? rade li u suton ili samo jutro?

Molimo prijavite se